блог

Читати більше

07/30/2019 | Для працівників

Перший день на новій роботі - як поводитися?

Перший день на новій роботі може бути пов’язаний з надзвичайним стресом, і займана посада тут не має значення. Страх перед невідомим,а також стрес з'являються як у випадку стажера, так і на посаді керівника . Це тому, що ми дбаємо про те, щоб справити хороше враження, і в той же час - ми не знаємо, чого саме ми можемо очікувати від наших нових колег. Деякі дослідження показують, що ми маємо лише одну десяту секунди, щоб справити хороше враження, тому побудова хорошої стратегії в перший день роботи є суттєвим. Як?

Читати більше

Читати більше

04/27/2018 | Для працівників

Особливості польської кухні

Якщо ви вирішили відкрити для себе нові смаки, то неможливо оминути стороною польську кухню. Польща – цікава країна зі специфічними та смачними стравами, які досить яскраво описують її культуру і традиції регіонів.

Читати більше

Читати більше

02/26/2018 | Для працівників

Приховані деталі безвізових правил: як не помилитися, рахуючи дні в Шенгені

Безвізовий режим поїздок до ЄС діє вже майже 9 місяців. За цей час сотні тисяч українців перетнули кордон лише за паспортом, і їхнiй досвід вже працює. Та й "Європейська правда" детально писала про правила безвізу – і про фінансові вимоги, і про поїздки з дітьми, і про інші нюанси, що виникають на кордоні.

Читати більше

Наш веб-сайт використовує файли cookies для статистичних, рекламних та функціональних цілей. Завдяки їм ми можемо індивідуально налаштувати веб-сайт відповідно до Ваших потреб. Кожен може прийняти файли cookies або відключити їх у веб-переглядачі, щоб не збиралася інформація.